درباره ما

شركت آريان نيرو رای فعاليت رسمي خود را در سال ۱۳۸۱ با مشاركت جمعي از مهندسين باتجربه در صنعت برق کشور در جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی جهت تامين انواع تجهيزات الكتريكي، الکترونیکی و الکترومكانيكي آغاز كرد.
به جهت تجربيات چندين ساله نفرات اين شركت در حوزه هاي گوناگون تامين تجهيزات برق و همچنين ارتباط گسترده با توليدكنندگان خارجي، همواره مرغوبترين كيفيت خدمات و تجهيزات را به مشتريان ارائه کرده است.
شرکت آریان نیرو رای از سال ۱۳۸۲تاکنون به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت HYUNDAI کره جنوبی در زمینه محصولات فشار متوسط و فشار ضعیف و کنترل کننده های دور موتور مشغول به فعالیت می باشد.
همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۲ در جهت ارائه محصولات جدید به مشتریان خود قرارداد اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش خود را با شرکت ULUSOY ELECTRIC ترکیه جهت واردات دژنکتورهای لترال (گازی و خلاء) و سکسیونرهای غیر قابل قطع زیر بار گازی منعقد کرده است.
و اکنون در سال ۱۳۹۵ این شرکت موفق به اخذ نمایندگی شرکت EMAS ترکیه جهت واردات محصولات الکترو مکانیکال شامل پوش باتن ها، لیمیت سوئیچ ها و سایر اقلام با بیش از هزاران نوع از محصولات مختلف در ۱۸ گروه که قابل دسترسی در ۶۵ کشور در عرصه جهانی می باشند، آماده ارائه خدمات فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد.